plan lekcji

Witamy na stronie SP 2 w Chybiu!

ZEBRANIE RODZICÓW

dodano: 2014-09-09

W czwartek 11.09 o godz. 16.30 odbędzie się ogólne zebranie rodziców. Obecność obowiązkowa.

czytaj całość »
zdjecie

Chcę Wam życzyć na początek,

by nauka "szła" jak z płatka,

żeby tyle było piątek,

ile pszczół na polnych kwiatkach.

Żeby pochwał było tyle,

ile szyszek w gęstym borze,

żeby w szkole było milej

niż nad rzeką lub nad morzem.

Długopisy, wszystkie pióra

niechaj piszą mądrze, ładnie

i niech skrzypią tak jak żuraw,

kiedy błąd się gdzieś zakradnie.

Przybory szkolne do klasy I w roku szkolnym 2014/2015

1. Zeszyty: gładki(bez linii i kratki), w cienkie linie,  zeszyt w kratkę, zeszyt w kratkę (do korespondencji, uwag)
2. Bloki: - rysunkowy, techniczny, blok z kolorowymi kartkami A4
3. Piórnik: pióro, 2 ołówki, gumka do gumowania, nożyce, klej
4. Papier kolorowy
5. Teczki – 2 sztuki
6. Farby plakatowe, pędzel gruby i cienki, szmatka do umycia farby, kubek na wodę, stare gazety  (podkładka pod kartkę do malowania farbami),
7. Kredki ołówkowe, mazaki, plastelina, taśma klejąca,
8. Worek ze strojem do zajęć wychowania fizycznego, chusteczki higieniczne

Wszystkie zeszyty, przybory szkolne oraz worek ze strojem proszę podpisać.

Posimy o zapoznanie się z  poniższym pismem Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie z dnia 9 maja 2014r., znak R-1810/14 dot. kontroli autobusów.

Szanowni Państwo,

W tym roku nasza szkoła wzbogaciła się o nowe meble do biblioteki zakupione ze środków finansowych przekazanych przez Państwa w ramach odpisu 1% podatku. Dzięki kilkuletniej już współpracy ze stowarzyszeniem „Przyjazna szkoła” z Mysłowic, które zbiera i przekazuje nam na wybrany przez nas cel zadeklarowane przez Państwa kwoty, po raz kolejny mogliśmy poprawić warunki nauki naszych uczniów. Przypomnę, że w latach poprzednich zakupiliśmy dzięki tej akcji komputer do biblioteki, wyposażenie tablicy multimedialnej, rzutnik multimedialny, a także powiększyliśmy szkolny księgozbiór.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy wspierają nasze potrzeby i pomagają nam. Są to przede wszystkim rodzice naszych uczniów, ale wiemy, że pamiętają o nas osoby i instytucje nie związane bezpośrednio ze społecznością szkolną. Niestety obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych uniemożliwiają nam skierowanie bezpośrednio do wszystkich Państwa naszych podziękowań. Dlatego proszę w imieniu wszystkich uczniów i nauczycieli o przyjęcie wyrazów naszej wdzięczności za pamięć i udzieloną naszej placówce pomoc.

Marek Kicka

Dyrektor szkoły

Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" i od 2006 roku bierze udział w akcji "1% dla mojej szkoły".

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2012!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl