plan lekcji

Witamy na stronie SP 2 w Chybiu!

Podręczniki na rok szkolny 2016/2017

dodano: 2016-07-07

Lista podręczników dla klasy VI

1.  Język polski:
a)...

czytaj całość »

MISJA SZKOŁY:  „Dla dobra narodu, Dziś bronią niechybną jest książka, A wiedza to naszej bitwy jest pole.Przy obywatelskich trwać obowiązkach, I żyć dla państwa, uczymy się w szkole.” Ludwik Kobiela  „ Hołd Rzeczpospolitej” ( frag. utworu scenicznego, 1935 r.)

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje ze Stowarzyszeniem "Przyjazna Szkoła" z Mysłowic. Dzięki środkom zebranym w ramach akcji "1% dla mojej szkoły" mogliśmy zakupić pomoce naukowe i sprzęt wykorzystywany  do zajęć oraz w bibliotece szkolnej. W 2014 r. nasza szkoła pozyskała środki w wysokości 1429,00 zł. Dziękujemy wszystkim rodzicom, przyjaciołom szkoły, którzy wsparli naszą akcję.

Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła" i od 2006 roku bierze udział w akcji "1% dla mojej szkoły".

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl